Ogłoszenie

Ts. Sabaton.tsdns.pl

#1 2013-11-26 20:30:01

Amero

Zbanowany

Amero

1. 
- Elo jestem Marcin mam 19 lat jest z woj. podlaskiego a dokladnie z Białegostoku ( wiem wiem zadupie ) i gram razem z moim kumplem Grześkiem ( 20 lat alkohlik i cpun ) z Wrocka
- Amero lvl 160 SH
- udaje ze sie ucze w technikum mechanicznym tak jak kazdy lubie troche wypic (moze czasem troche za duzo) natomiast moj kolega udaje ze pracuje postac Amero zostala zalozona juz dawno a moja pierwsza postacia byl Gorbi
2.
- bylem w gildii Gorasul wiec jak wiadomo tam konfliktow bylo wiele co jest teraz to nawet sam nie wiem ( bo dlugo nie gralem nie wiem czy ktos bedzie chcial sie mscic
3.
- wybralem Wasza gildiie poniewaz widze ze jest to dosc nowa gildia ale sie roziwja co mnie bardzo interesuje lubie grac w nowo powstalych dobrze prosperujacych gildiach
- Lilke dobry kumpel ( moze Aravia mnie pamieta z paru pt razem jak bylem bez gildii, moze Aldaron pamieta)
4.
Akceptuje regulamin
5.
posiadam ts a nawet wlasny serwer ts'a

#2 2013-11-27 17:49:10

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: Amero

Więc tak, widzę że byłeś w Gorasul a tam pk to podstawa była, zaś u nas ZAKAZ PK (czytając regulamin pewnie sam zobaczyłeś),druga rzecz sprawy to te konflikty...mam nadzieje że to nic poważnego i to jakoś złagodzisz.A i właśnie zakaz wchodzenia na ts pod wpływem alkoholu!

Poza tym nie mam żadnych pytań, myślę że nie będzie problemu z mojej strony

Offline

#3 2013-11-27 21:06:13

 Aldaron

Przyjaciel

Punktów :   

Re: Amero

Z mojej strony sprawa wygląda następująco:
Gorbi znam cię lubię i szanuje, ale w sumie złożyłeś podanie postacią Amero na której będziesz grał razem ze swoim kolegą (nie wnikam w naturę związku ) jeśli dobrze zrozumiałem.
Do TWOJEGO podania nie mam nic,ale o koledze oprócz tego że jest i udaje że pracuje nie wiemy nic.
Jak wygląda jego sytuacja? Jakieś konflikty? Problemy? Zboczenia?
Trochę szerzej panowie bo jak na razie Dla Gorbiego jestem na tak, a dla naszego pana Durexa raczej na nie

AD1:
Przypomniało mię się jedna sprawa wasze podejście do sprawy zakazu PK .

Offline

#4 2013-11-28 10:22:46

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Amero

Zaako napisał:

Więc tak, widzę że byłeś w Gorasul a tam pk to podstawa była, zaś u nas ZAKAZ PK (czytając regulamin pewnie sam zobaczyłeś),druga rzecz sprawy to te konflikty...mam nadzieje że to nic poważnego i to jakoś złagodzisz.A i właśnie zakaz wchodzenia na ts pod wpływem alkoholu!

Poza tym nie mam żadnych pytań, myślę że nie będzie problemu z mojej strony

Zgadzam się z tym i bardzo proszę, abyście się do tego odnieśli ^^

Offline

#5 2013-11-28 13:24:07

 Aravia

Rada Gildii

Punktów :   

Re: Amero

....też dorzucę pięć groszy Fatum Gorasul może wam /tobie jeszcze ciążyć , proponuję więc wejść do gry i troszkę pobiegać , zobaczymy co będzie się działo , czy dalej dziewaczyny, i nie tylko będą piszczały na wasz widok jeśli będzie spokojnie , ,a Wy Panowie serio potraktujecie nasz regulamin , to nie mam nic przeciw (czy nie było jakiejś akcji z Peregrinus w waszym wydaniu ?)

sorki za tyle pytań , ale jesteście rozpoznawalni na serwie i macie swoich fanów , wiadomo celebryci mają ciężkie życie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszeotsy.pun.pl www.sherwood.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl