Ogłoszenie

Ts. Sabaton.tsdns.pl

#1 2016-09-20 16:19:58

Xenik

Nowy użytkownik

Punktów :   

>Podanie< Xenik ;)

1. Witam Serdecznie ! Mam na imię Przemek mam 17lat oraz pochodzę z województwa Lubelskiego.W rappelz gram od 6lat (wcześniej grałem na Eden i się przeniosłem ok. pół roku temu) Obecnie moja profesja to Nemesis na poziomie 170.Nick w grze jak wcześniej wspomniałem- Xenik
2 .Moją poprzednią gildią było "PulpFiction" 
3.Osobą konfliktową nie jestem,jestem bardzo otwarty na nowe znajomości,komunikatywny oraz posiadam poczucie humoru
4.Ts jak najbardziej posiadam,regulamin bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Rappelz !

Xenik

Offline

#2 2016-09-20 17:17:28

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: >Podanie< Xenik ;)

Podanie mi się podoba, więc nie mam zastrzeżeń. Dlaczego akurat nasza gildia? Bo my to takie nubki, a do tego co niektórzy to leniuchy jakich mało. Pozdrawiam

Offline

#3 2016-09-20 20:46:52

 Aravia

Rada Gildii

Punktów :   

Re: >Podanie< Xenik ;)

Człowiek od "Pulpetów" ? zastanawiające. Ale co mi tam, ja tu tylko sprzątam

Offline

#4 2016-09-22 14:55:40

Xenik

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: >Podanie< Xenik ;)

Dlaczego akurat wasza gildia? Kiedyś grałem w Zwiadowcach i trochę starych znajomych wiem że później urzędowało w Sabatonie, Dla mnie ma znaczenia czy nubki czy nie- aby się fajnie grało,było z kim, i jakoś czas leciał A co do "Pulpetów" to nie wiem co w tym złego, w Pulpetach byłem ok. 3miesięcy a nie jestem już bo się trochę posypało.

Pozdrawiam

Offline

#5 2016-09-23 11:07:41

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: >Podanie< Xenik ;)

O Zwiadowca! U nas też nie jest kolorowo z frekwencją, bo raz jest z kim pograć, a raz ciężko, więc przemyśl jeszcze raz decyzję i zgłoś się do mnie na rappku. Pozdrawiam Zaakus.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paczka.pun.pl www.sherwood.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.amucelt.pun.pl