Ogłoszenie

Ts. Sabaton.tsdns.pl

#1 2013-10-29 20:32:36

 Ubiegły

Przyjaciel

Punktów :   

Podanie!

PODANIE !



1.Przedstawienie siebie oraz postaci:

Witam !

Mam na imię Krzysztof pochodzę z Krakowa ( woj. Małopolskie ) okolice Chrzanowa. Mam 18 lat, na co dzień uczęszczam do szkoły zawodowej ( profil : Ślusarz ) a także pracuje w niektóre dni tygodnia i weekendy na budowlance. Jestem także zawodnikiem klubu sportowego w piłce nożnej. Moje hobby to : Sztuki Walki ( karate i kickboxing ) Piłka Nożna , Wędkarstwo. Lubię też gry : MMORPG , RPG i także Sportowe.

Mimo chodzenia do szkoły, pracy a także uczęszczaniem na treningi, znajduje czas by poświęci grze Rappelz.
Z grą MMORPG tak naprawdę rozpocząłem przygodę w 2009r , lecz przez ten okres miałem strasznie długie przerwy związane z zaniedbaniem szkoły i musiałem przerwać przygodę w świecie wirtualnym. Lecz przez ten czas, osiągnąłem swój cel w tej grze... mieć postać r7 (150 poz ).
Jest to Zabójca o nazwie "Ubiegły" z level'em 152. Posiadam także inną postać , noo.. nie Ja lecz moja dziewczyna. ( Opiekun Zwierząt ) "Ivia" poziom 92.  Grze poświęcam codziennie minimum 2-3h czasami zdarza się dłużej. Lecz to wszystko zależy od pracy.

2.Przeszłość postaci:

Odkąd rozpocząłem przygodę z grą , nie byłem w żaden sposób karany. Jeżeli chodzi o kłótnie trzymam się przysłowia "Ustąp głupszemu" Nie uczęszczałem w żadnej wojnie, nie używam trybu WZG. I nie jestem zwolennikiem tej opcji w grze.

3.Argumenty dołączenia do gildii:

Chciałbym dołączyć w końcu do Gildii która nie jest zwolennikiem trybu : WZG i nie chodziło tylko o to , lecz o miła atmosferę w grze i poznanie nowych ciekawych ludzi i pomoc. A także o szybkie i nie kłopotliwe zorganizowanie się na party. Jeżeli chodzi o znajomość , to Zaako jest mi dobrze znanym graczem nie osobiście lecz w grze. Dzięki niemu zrozumiałem że są jeszcze ludzie którzy na prawdę mogą pomóc ( np: kolczyki Ondyny których bardzo potrzebowałem ) na pewno Zaak , pamięta ta sytuacje  

4.Akceptacja regulaminu gildii*

Akceptuje!

5.Posiadanie ts3*

Jeżeli chodzi o punkt (5) , tes'a posiadam lecz ostatnio spalił mi się mikrofon i obecnie czekam na nowy.

Nie muszę być od razu przyjęty , mogę poczekać i odezwać się do "Zaako" jak będę już w posiadaniu mikrofonu. Lecz miło by było , zapoznać się już z innymi członkami Gildii czekając na mikro. Ale tak jak pisałem , mogę poczekać.
-------------------------------

Z góry dziękuje! Za zaakceptowania mojego podania o przyjęcie do Gildii. I wybaczcie mi że aż tak się rozpisałem.

Pozdrawiam, Ubiegły

Ostatnio edytowany przez Ubiegły (2013-10-29 20:47:01)


http://i59.tinypic.com/13zo005.jpg

Offline

#2 2013-10-29 20:40:08

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie!

To się nazywa podanie !
Nie mam pytań jestem na TAK xD

Offline

#3 2013-10-29 20:46:46

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Podanie!

Jestem za

Offline

#4 2013-10-29 20:50:08

 Aravia

Rada Gildii

Punktów :   

Re: Podanie!

łał !! ale lektura muszę kilka razy przeczytać
oki , teraz już wiem wszystko
można przyjąć ,czemu nie ;]

Offline

#5 2013-10-30 08:42:20

 Aldaron

Przyjaciel

Punktów :   

Re: Podanie!

Ej czemu to podanie jest dłuższe od mojego SUPEREPICKODŁUGIEGOPODANIA??????????
No trudno się mówi, widzę że kolega się rospisał, to lubię więc jestem na tak!

Offline

#6 2013-10-30 14:57:31

 Blackhunterx

Czarownik

Punktów :   

Re: Podanie!

Ja też jestem na tak.


Sygnaturę wycieli, ukradli, sprzedali ;---;

Offline

#7 2013-10-31 17:52:48

Szamio

Zbanowany

Re: Podanie!

Ja nie mam wiele do powiedzenia, ale i tak sie zgadzam moim zdaniem im wiecej 'góroli' tym lepiej

#8 2013-10-31 19:39:09

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie!

sam jesteś górol ! jo jest hanys !

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paczka.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.amucelt.pun.pl