Ogłoszenie

Ts. Sabaton.tsdns.pl

#1 2014-03-11 19:49:26

Katak

Przyjaciel

Punktów :   

Witam KataK

Witam Wszystkich oraz każdego z osobna !!!
Na imię mam Darek wiek(?) jestem drosły , mieszkam w Polsce, pochodzę z Polski.
Moja główna postać, choć nie jedyna, ale lubie ją i mam pewien sentyment to evok od samego początku (z małym błędem gdzie zrobiłem się na MW). Imię postaci to "Katak ", kiedy zaczynałem grać w rapa od tak wpisałem z klawy potem  okazało się , że to nazwa tańca,  który  tańczą w indiach . Wspaniała MG Aderajna napisała mi, że nie widzi nic złego w nazwie i nie można jej zmienić.  Kilka słów o sobie, hmm żyję w Polsce, gdzie mieszkam i  pracuję itd. Zastanawiałem się, gdzie tu kreatywność i chyba poszła na browara, też bym poszedł. Widzę w podaniach, że Czarownice i Czarodzieje mają tu też mniej niż 18 lat, więc nie będę promował. Ci z którymi grałem już nie grają albo robią 10 postać od 0 do bohatera, co bym nie pisał jedni powiedzą, że prawda, inni że nie. W polskiego Rappelza gram zaraz po beta testach czasy Dziadów, Ancków, Nasferatu, Legionu czy samych BlacDragon, gdzie był okres, że byłem masterem pamiętam, były okres że ludzie mnie kochali był okres że nie. Było minęło wielu starych graczy gra pod nowymi nickami tu czy w Aion, ale pamiętają. Obecne wojny typu Izolda kontra serv czy server kontra Lśnienie nie są w moim zainteresowaniu, w ogóle gram na Kataczku już ze dwa miechy i jeszcze nikt PK nie odpalił. Sam fanem PK nie byłem jedna rzecz gildi i jej ( członków dziwnie brzmi ) zawsze broniłem i będę bronił Argument dołączenia do gildi, gracie, a to w obecnym stanie gry, co by nie mówić, pisac szału na rapie nie ma chyba jeden z największych atutów. Znajomości Nie o nie, nie, nie, nie opieram się na znajomościach. Akceptacja regulaminu gildii" Tak" .Posiadanie ts3* tak muble , vertilo, ts , ts3 tylko, że w chwili obecnej nie mogę mam zaświadczenie od lekarza, że mi nie wolno z uwagi na stan zdrowia.  Co nie oznacza, że stan taki będzie trwać wiecznie to nie jest nic poważnego. To nie żart naprawdę. Kurde zapomniałem mam tylko 157 lvl eq przeciętne +15 itd. Ale pety moje mają +20 czy +18 aha i dalej się  bije exp heheh.

Offline

#2 2014-03-11 21:23:30

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: Witam KataK

Nie mam nic przeciwko zapraszam na ts nas posłuchać

Offline

#3 2014-03-11 21:59:25

 Aravia

Rada Gildii

Punktów :   

Re: Witam KataK

Rozpisałeś się ale niech będzie , fajna lektura. Zapraszam na ts , i jeśli nie będzie żadnych Zonków to Zakuś jutro Ciebie przyjmie do gildii (chyba) ;p

Offline

#4 2014-03-12 09:25:09

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Witam KataK

KataK, po przeczytaniu twojej wyczerpującej wypowiedzi mogę powiedzieć jedynie: Witamy

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszeotsy.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.paczka.pun.pl www.sherwood.pun.pl