Ogłoszenie

Ts. Sabaton.tsdns.pl

#1 2014-01-19 17:26:17

Napalona

Przyjaciel

Punktów :   

Podanie Napalonej

Siema! Z tej strony Napalonaświnka, chciałbym dołączyć do Was!

Mam na imię Paweł, 17 lat, pochodzę z Elbląga.
Moja postać to Napalonaświnka (wcześniej grałem na sh - ShaTTo, moze ktoś pamięta ? , obecnie nekro, 151 ale dość szybko expie
Jestem ogolnie pogodnym czlowiekiem, z poczuciem humoru, mlody pelen energii, zabawny i wiele innych, bedziecie musieli sami ocenic jaki jestem
Pare słów o postaci... hmm Wybralem nekro poniewaz mialem juz stycznosc z ta klasa, co do niku chyba nie musze mowic na co mialem ochote haha xD,
Nie mam zadnych wojen, spin, konfliktow - nie lubie sie w to bawić cale PK chyba ze konieczne
dlaczego ta gildia?
wiem jest wiele gildii, ale szukam takiej ktora nie bedzie sztywna, tylko z poczuciem humoru. Bardzo pomogl mi Zaako, Aldaron oraz Burijas w qestach za co jestem im wdzieczny. Bardzo doceniam to, gdyz w obecnych czasach malo jest dobrych duszyczek które pomagają.
Znajomosci? Jezeli ktos gra od CBT rapka to na 99% znam lub kojarzę xD jestem jednym z najstarszych graczy gram w sumie od poczatku polskiego rappelz (chyba z jedna przerwa kilku miesieczna).
Co do TSa? Mam owszem, ale nie moge wejsc poniewaz mam blad "aplikacja zostala nie wlasciwie zainicjowana" - nie pomaga nic, szukalem w google itp i lipa. Zrobie format pc w najblizszym czasie i powinno byc wszytko okejka

Offline

#2 2014-01-19 20:50:35

 Aldaron

Przyjaciel

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Cóż, ja jestem bardzo za, Shatto znałem i dobrze mi się kojarzy a z napalonąświnką poza nickiem wszystko jest ok, jak na Nekrusa z tym lvlem

Offline

#3 2014-01-19 23:19:37

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Nom ciekawa osóbka nie mam nic przeciwko

Offline

#4 2014-01-20 13:47:14

 Blackhunterx

Czarownik

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Miałem pare razy styczność z tobą i nie widzę nic przeciwko. Zaaaaaaa ^.^


Sygnaturę wycieli, ukradli, sprzedali ;---;

Offline

#5 2014-01-20 18:40:03

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Oprócz braku na chwile obecną tsa nie widzę większych problemów.

Offline

#6 2014-01-20 19:34:33

 Aldaron

Przyjaciel

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Są tacy co mają a nie korzystają, a kolega paweł się postara o tska prawda?

Offline

#7 2014-01-21 06:39:28

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Są tacy co mieli się postarać i się nie postarali.

Offline

#8 2014-01-21 15:39:26

 Aldaron

Przyjaciel

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Còż jestem słaby w  zadaniach typu "zinterpretuj zdanie. Co autor miał na myśli? " więc w brew sobie nie będę dążył tematu, szczegulnie że odbiegalo by to znacznie od tematu posta.
Jako iż nikt inny nie zdradza chęci wypowiedzenia się w sprawie, przyjmuję świnkę na podstawie własnej opinii

Offline

#9 2014-01-21 18:23:50

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Podanie Napalonej

Ci co chcieli się wypowiedzieć to napisali opinie. Inni mądrze nie tracili czasu.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszeotsy.pun.pl www.paczka.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl