Ogłoszenie

Ts. Sabaton.tsdns.pl

#1 2013-10-07 10:27:39

 Aldaron

Przyjaciel

Punktów :   

Troche inne podanie

1.Witam witam! Może i nie musiał bym się tu w ogóle  wpisywać, bo zostałem od ręki przyjęty do gildii, jednak chcę w ten sposób zachęcić nowych członków do rejestacji  na forum i wpisu w dziale. A teraz do rzeczy

Ave Ja!
Wita was Aldaron Templariusz lvl 157 który poza tankowaniem w pt resztę gry może sobie w zasadzie podarować XD
W realu noszę imię Łukasz na co dzień ciężko pracuje na GIEPSY ( ) W tzw. Hurtowni sporzywczo przemysłowej, w Polsce bliżej znanej jako Makro, a w innych krajach Europejskich jako METRO. Mieszkam na stałe w Austrii, a w grze z powodu pracy można mnie spotkać rano i późnym wieczorem oraz w weekendy, chyba że mam poranną zmianę w tedy jestem od około 15 do utraty przytomności ze zmęczenia
CO do mojej przeszłości w Rappelz:
Byłem jóż członkiem wielu gildi, najdłużej zaś tankowałem dla Zwiadowców. Pochwalić się też mogę doświadczeniem we "wspomaganiu" Mistrzów gildii jako członek rady. W rappka zasadniczo gram od samych początków na Europejskim rynku, miałem 2 poważniejsze przerwy w grze .
Co do ew. problemów: czasem mogą mnie pkować for funy i Driger z Pulpetów ale to bardziej z miłości niż z powodu jakiegoś Nieporozumienia.

Wybrałem Sabaton ponieważ nie lubie wielkich napuszonych gildii które potrafią zebrać się tylko na oblężenie i pkowanie innych graczy, preferuje spokojny styl gry i z zasady nie akceptuje trybu wzg.
Duże znaczenie dla mnie miał też fakt iż gildia należy do Aravii z którą się dłużej jóż znamy i raczej lubimy ( ) znam też noobka Zakoo oraz jego brata, nie wspominając o tym cienkim wlu Burymjasiu

Regulamin gildii  akceptuję i popieram w całej jego rozciągłości, i mam zamiar pomóc w jego egzekwowaniu Radzie.

Ts3 posiadam i korzystam
To by było na tyle .


AVE JA

Ostatnio edytowany przez Aldaron (2013-10-07 10:28:13)

Offline

#2 2013-10-07 13:40:30

 Zaako

Administrator

Punktów :   

Re: Troche inne podanie

Jestem za przyjęciem kolegi !

Offline

#3 2013-10-07 16:33:07

Sharpix

Czarownica

Punktów :   

Re: Troche inne podanie

Jestem za Witamy w gildii towarzysza Aldarona XD

Offline

#4 2013-10-07 16:53:32

 Aravia

Rada Gildii

Punktów :   

Re: Troche inne podanie

O mateczko , ależ mi jakoś dziwnie motylki latają tu i ówdzie
^Taak ,znamy się faktycznie dłuższą chwilę , było różnie ale wspominam znajomość mile i sympatycznie
Aldaron -tank 1 liga, nie spoczywa na laurach, ciągle coś ulepsza i zmienia
Łukasz - bardzo sympatyczny kolega , potrafi pomóc nie tylko w grze ,cenię sobie jego zdanie zawsze mile widziany
Już przyjęty

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paczka.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl www.sherwood.pun.pl